Holkham

Piękno w klasycznym wydaniu

Kolekcja Holkham

Unikalne wzornictwo nawiązujące do klasycznych mebli, gwarantuje, że będą one zawsze ozdobą naszych mieszkań i biur bez względu na czas. Profile ozdobne, uchwyty i nóżki tworzą spójną całość opartą na łukowatych kształtach. Jednocześnie, połączenie tych kształtów z prostą formą korpusu mebla powoduje iż można je śmiało zastosować również jako dodatek do nowoczesnych pomieszczeń.

 • Producent

  Bazydło Furniture

 • Projektant

  Konrad Cwalina

 • Nazwa Kolekcji:

  Holkham

 • UDOSTĘPNIJ:

Nazwa Holkham pochodzi od miejsca w Wielkiej Brytanii, słynącej z panoramicznych i pięknych plaż.

Nagrywane były tu chociażby sceny końcowe z filmu „Zakochany Szekspir„ z udziałem znanej aktorki Gwyneth Paltrow. Celem było nawiązanie do angielskiego klasycznego stylu jak i „spokoju” kolekcji jakiego możemy doświadczyć podczas pobytu na plaży wsłuchując się w szum morza.

Unikalne wzornictwo nawiązujące do klasycznych mebli, gwarantuje że będą one zawsze ozdobą naszych mieszkań i biur, bez względu na czas.

Profile ozdobne, uchwyty i nóżki tworzą spójną całość opartą na łukowatych kształtach.

Jednocześnie, połączenie tych kształtów z prostą formą korpusu mebla powoduje iż można je śmiało zastosować również jako dodatek do nowoczesnych pomieszczeń.

W większości mebli zastosowano grubą ścianę tylną z mdf przez co są bardzo stabilne, niepodatne na odkształcenia, nawet po ustawieniu na nich przedmiotów o „większej wadze”. Jednocześnie można je ustawić na „środku pomieszczenia” gdyż tył jest w pełni wykończony.

Meble nie zawierają żadnych ostrych krawędzi, przez co sprawiają miłe w dotyku wrażenie jak i gwarantują bezpieczeństwo. Prawie wszystkie powierzchnie pokryte są lakierem (nawet te niewidoczne) przez co doskonale sprawdzą się w warunkach podwyższonej wilgotności.

Wszystkie elementy konstrukcyjne wykonane są z litego drewna, co gwarantuje ich użytkowanie przez długi czas.

W szafach ściany tylne przykręcane są na wkręty, przez co nigdy nie doświadczymy efektu „wypchniętej ściany tylnej” cechy charakterystycznej dla produktów niskiej jakości.

W łóżkach większość elementów wykonana jest z drewna i sklejki co gwarantuje dużą stabilność, a w połączeniu z bardzo solidnymi okuciami łączącymi, możemy śmiało polecić je nawet bardzo „aktywnym” osobom.

Szuflady jak i zawiasy z funkcja soft close (gwarantujące bezszelestne zamykanie jak i bezpieczeństwo dzieci).

Wszystkie komody i szafeczki są zmontowane (nie wymagają montażu przez klienta).

Galeria zdjęć

 • Share: